Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Bebelusi Din Decembrie 2008
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Bebelusi > Bebelusi nascuti iarna
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187
simina_ana
Mai fetele ....m-am chinuit sa va pun o chesti ede aia draguta cu Noapte Buna.....dar cum nu am gasit va spun asa.....

NOAPTE BUNA ....si liniste!!!

petronici
LA MULTE LUNITE,MATEI!!! SA CRESTI MARE SI FRUMOS,SI NUMAI SANATATE SI BUCURII!!!

IAR PT MAMI
petronici
QUOTE(danieelaa @ Oct 19 2009, 05:46 PM) *
va invit la somnik...asa dormim mai nou



vai mami ce poza indecenta ai pusssss doh.gif



si niste poze recente de azi
a golit mami tot de pe pat nu mi-a mai lasat nimik sa trag jos

am gasit una din cutiile cu jucariiii nanner.gif nanner.gif


scz calitatea pozei

haideti fetelor un pic de activitate ....mai e cineva pe aici? trandafir.gif

am ce lua de pe aici super.gif super.gif

VAI CE DOMNISORICA MARE SI FRUMOASA AVEM NOI AICI...FELICITARI MAMICO...
ce fain sta deja la olita???
pupicei dulci tzuc.gif tzuc.gif tzuc.gif
geocoto
Petronici uram si noi putintel mai tarziu La Multe Lunite puiutului tau si pentru tine trandafir.gif trandafir.gif


ADELIN



geocoto
Si pentru scumpul nostru



Pupici dulci pentru puiut si mamica Oana.Speram sa terminati rapid cu modificarile sa ne mai povestiti ce ati mai facut.Cat desre intarziere si vesti noi asteptam cu sufletul la gura.. jucaus.gif
geocoto
QUOTE(petronici @ Oct 19 2009, 05:19 PM) *
SI VA PUNEM SI CATEVA POZICI PROASPETE

la o parte...sunt f nervos


Si Lucas se stramba dar Adelin ne-a convins nu-i luam bibi ca cine stie devine fioros... anima1.gif

QUOTE(danieelaa @ Oct 19 2009, 05:46 PM) *
si niste poze recente de azi
a golit mami tot de pe pat nu mi-a mai lasat nimik sa trag jos


Sunt fan Denisa asa ca orice poza cu ea imi incanta privirea. Are un zambet de milioane si trebuie neaparat aratat si nu ascuns wub.gif
petronici
QUOTE(geocoto @ Oct 20 2009, 12:48 PM) *
Petronici uram si noi putintel mai tarziu La Multe Lunite puiutului tau si pentru tine trandafir.gif trandafir.gif
ADELIN


multumim...si maine se intorc urarile...
poop
anku




am vazut pitici frumoooooooooosi care au crescut maaaaaaari si plini de curiozitate
petronici ne place tare mult pluovarasul lui Adelin...super
va poopam p toti... tzuc.gif
Rose68
La multe lunite Mateiut!
pupicei pentru tine si floricele pentru mami


sa cresti mare si destept si ai parte de tot norocul din lume



abia a inceput sa imi treaca limba si am facut alta boacana
mi-a explodat oala sub presiune: foarte faina chestia, era plina cu carne de vita pusa la fiert.
A sarit prin toata bucataria si am reusit sa fac cea mai unsuroasa bucatarie.............am frecat vreo 2 ore........
plus ca eram in apropiere si mi-a sarit pe 2 degete lichid fierbinte............ce bine era sub jet de apa rece........asa ca am spalat vasele de drag cu apa aproape rece si detergent mult
claudiaena
QUOTE(Rose68 @ Oct 20 2009, 04:49 PM) *
abia a inceput sa imi treaca limba si am facut alta boacana
mi-a explodat oala sub presiune: foarte faina chestia, era plina cu carne de vita pusa la fiert.
A sarit prin toata bucataria si am reusit sa fac cea mai unsuroasa bucatarie.............am frecat vreo 2 ore........
plus ca eram in apropiere si mi-a sarit pe 2 degete lichid fierbinte............ce bine era sub jet de apa rece........asa ca am spalat vasele de drag cu apa aproape rece si detergent mult


Si eu am cam patit la fel... M-am oparit pe laba piciorului si am tras o portie zdravana de plans. crybaby.gif Si acum dupa aproape 6 ore de la incindent, ma ustura inca. Acum sunt la stadiul de basicute, dar astept sa nu ma mai usture. nervi.gif CU un picior stau incaltata iar la cel bolnav stau desculta, jumate ma arde si parca ma face unu harcea parcea cu un cutit, iar jumate e inghetat bocna. Oare si maine o sa ma mai usture? Si azi imi programasem sa ii caut lui Mihai combinezon de iarna, dupa ce o luam pe Maria de la gradi... wife.gif
claudiaena


simina_ana
QUOTE(Rose68 @ Oct 20 2009, 04:49 PM) *
La multe lunite Mateiut!
pupicei pentru tine si floricele pentru mami


sa cresti mare si destept si ai parte de tot norocul din lume
abia a inceput sa imi treaca limba si am facut alta boacana
mi-a explodat oala sub presiune: foarte faina chestia, era plina cu carne de vita pusa la fiert.
A sarit prin toata bucataria si am reusit sa fac cea mai unsuroasa bucatarie.............am frecat vreo 2 ore........
plus ca eram in apropiere si mi-a sarit pe 2 degete lichid fierbinte............ce bine era sub jet de apa rece........asa ca am spalat vasele de drag cu apa aproape rece si detergent mult



QUOTE(claudiaena @ Oct 20 2009, 05:58 PM) *
Si eu am cam patit la fel... M-am oparit pe laba piciorului si am tras o portie zdravana de plans. crybaby.gif Si acum dupa aproape 6 ore de la incindent, ma ustura inca. Acum sunt la stadiul de basicute, dar astept sa nu ma mai usture. nervi.gif CU un picior stau incaltata iar la cel bolnav stau desculta, jumate ma arde si parca ma face unu harcea parcea cu un cutit, iar jumate e inghetat bocna. Oare si maine o sa ma mai usture? Si azi imi programasem sa ii caut lui Mihai combinezon de iarna, dupa ce o luam pe Maria de la gradi... wife.gif




Mai fetelor ...ma ingroziti....am avut si eu un accident de asta cand aveam 6 ani....si sunt ingrozita de asa ceva....numai cand aud, imi aduc aminte de trauma prin care am trecut...si mi se zbarleste parul
Grija mare!!!!!
anku
QUOTE(Rose68 @ Oct 20 2009, 03:49 PM) *
sa cresti mare si destept si ai parte de tot norocul din lume
abia a inceput sa imi treaca limba si am facut alta boacana
mi-a explodat oala sub presiune: foarte faina chestia, era plina cu carne de vita pusa la fiert.
A sarit prin toata bucataria si am reusit sa fac cea mai unsuroasa bucatarie.............am frecat vreo 2 ore........
plus ca eram in apropiere si mi-a sarit pe 2 degete lichid fierbinte............ce bine era sub jet de apa rece........asa ca am spalat vasele de drag cu apa aproape rece si detergent mult

inseamna ca treci o perioada mai proasta...cu predispunere la accidente...
vb serios???
dar cum a explodat???
cand elibera deja aburul sau cum???sau cand???
am si eu sa o ia aghiuta-a dat sotul 75 euro p ea dar nu o folosesc decat ca p o oala simpla...azi am fiert si eu in ea prima data dar cu atata frica...mai auzisem p forum ca explodeaza nenorocitele......
uffffffffffffff.......
draga noastra rose ne pare rau sa auzim asa ceva si suntem totusi bucurosi ca nu e mai rau....am auzit tb urate cu olile astea sub presiune...eu am lasat-o p foc mic mic mic...ia tb o ora pana au fiert niste cartofi...rezultatul intr-adevar este f bun ptr ca are gust dar si riscul.....
brrrrrrrrrrrrrrr...m-ai speriat...
speram sa nu te usture....acum am ce gandi la noapte... rolleyes.gif
bine ca nu era andreiuta prin preajma...al meu numai de panataloni sta agatat si el in picioare....deci dc s-ar intampla ar fi...vai si amar...
bine ca nu e mai rau... tzuc.gif
claudaiaenasi tu????vaiiiiiiiii ce rau....da...eu stiu ca aproximativ 3 zile ustura dc e basicuta....vai da ce rau te-ai ars....
poopam piticii tai... tzuc.gif si p tine tzuc.gif
petronici
vai mamicutelor....ne pare rau de accidentele casnice prin care a-ti trecut si vorba Siminei mare grija!!!!
poop
oana petrina
multumim tare mult ptr urari dragelor. a fost o zi pasnica cu cativa mucusori doar. in schimb tot conectat la o sursa de energie este.
imi pare rau sa aud ca aveti accidente. si asa suntem obosite si stresate cu atatea pe capul nostru asta va mai lipsea. trandafir.gif va trimitem flori ca sa va treaca mai repede
Daniela ce pot sa spun cand vad asa o mandrete de fata. iti vine sa o papi. e tot mai frumoasa. n-avem noi multe fete de decembrie dar printesele noastre sunt frumoase foc
Petronici e un scump puiul tau .iar poza cu el furios e dementiala.trebuia sa-l pui in concurs.
frumosi copii pe topicul asta super.gif
va pupam
simina_ana



SA CRESTI MARE SI CUMINTE, SA NU MAI FI BOLNAVIOR NICODATA, SA IUBESTI PE MAMI SI PE TATI ....SI BINEINTELES PE ALDA...SA FACI NUMAI NAZDRAVANII SI SA NE INCANTI CU PRIVIREA TA CAT MAI DES!!!!
NOI TE PUPAM DULCE...DULCE SI TE IMBRATISAM CU DRAG!!!!





iAR PENTRU TINE MAMI...
geocoto
QUOTE(Rose68 @ Oct 20 2009, 03:49 PM) *
abia a inceput sa imi treaca limba si am facut alta boacana
mi-a explodat oala sub presiune: foarte faina chestia, era plina cu carne de vita pusa la fiert.
A sarit prin toata bucataria si am reusit sa fac cea mai unsuroasa bucatarie.............am frecat vreo 2 ore........
plus ca eram in apropiere si mi-a sarit pe 2 degete lichid fierbinte............ce bine era sub jet de apa rece........asa ca am spalat vasele de drag cu apa aproape rece si detergent mult



QUOTE(claudiaena @ Oct 20 2009, 04:58 PM) *
Si eu am cam patit la fel... M-am oparit pe laba piciorului si am tras o portie zdravana de plans. crybaby.gif Si acum dupa aproape 6 ore de la incindent, ma ustura inca. Acum sunt la stadiul de basicute, dar astept sa nu ma mai usture. nervi.gif CU un picior stau incaltata iar la cel bolnav stau desculta, jumate ma arde si parca ma face unu harcea parcea cu un cutit, iar jumate e inghetat bocna. Oare si maine o sa ma mai usture? Si azi imi programasem sa ii caut lui Mihai combinezon de iarna, dupa ce o luam pe Maria de la gradi... wife.gif


Aoleu atunci sa va spun si eu de faza ca de ieri de la 7 seara pana azi la 11 numai intr-un picior am topait ca mi s-a pus un carcel atat de urat ca aveam impresia ca mi-a rupt cineva toate oscioarele piciorului.Acum am impresia doar ca ar fi fost entorsa dar este ok.Plecasem la un targ anual al fermierilor care se tine langa noi dar am facut cale intoarsa ca mi-am dat seama ca nu sunt in stare sa merg atat.Aseara am coborat scarile pe fund.Noroc ca dupa ce am facut masaj(ff dureros) cu antiinflamator cu ardei iute si baie fierbinte m-a mai lasat..

Pupicei,
Geo

PS Simina iar esti pasare de noapte??Ma lasi sa-ti zic Adriana?Pup si multumim frumos pentru urari.
geocoto
Concursul incepe maine la ora 12 sau ma rog azi ca deja e dimi... super.gif



Un vot pt Deni



Un vot pt Andreea



Un vot pt Lucas

Sper ca nu am uitat pe nimeni
oana petrina
LA MULTE LUNITE DRAGUL NOSTRU LUCAS. SA CRESTI MARE SI SA AI PARTE DE O COPILARIE MINUNATA ALATURI DE PARINTII TAI CARE SUNT TOPITI SUPA TINE. TE IUBIM SI TE PUPAM SI O SA TE VEDEM CU SIGURANTA IN IARNA ASTA CA SA TE SMOTOCIM.
oana petrina
DECI AVEM 3 PUI LA CONCURS. de la 12 ii dam drumul la vot. succes dragilor
petronici




claudiaena
LA CAT MAI MULTE LUNI, LUCAS!

SA CRESTI MARE, SANATOS SI FRUMOS!!!! IAR PTR MAMI UN trandafir.gif DE LA CLAUDIA, MARIA SI MIHAI.

Eu aproape mi-am revenit super.gif , adica nu ma mai ustura decat daca ating sau ma lovesc. M-am dat cu niste creme luate de al meu sot de la farmacie si ma simt bine, dar arsura arata inca destul de urat, sper sa nu imi ramana semn.... Una peste alta, aseara sotul meu se amuza la reclama de la un baton de ciocolata in care ncepe cu ideea ca "CELE MAI MULTE ACCIDENTE SE PETREC IN CASA". Atat imi spun si le reamintesc celor mai multe mamici, bine ca nu a fost mai rau....
Mihai a avut cateva nopti in care a dormit f bine si in patutul lui, si se pare ca l-am deocheat nervi.gif , ptr ca de luni seara a reinceput sa aiba un somn capricios cu multe treziri si numai cu mine in pat....
pupicei multi si dulci si o cafea.gif cat mai buna si fierbinte....
simina_ana
QUOTE(geocoto @ Oct 21 2009, 03:29 AM) *
Pupicei,
Geo

PS Simina iar esti pasare de noapte??Ma lasi sa-ti zic Adriana?Pup si multumim frumos pentru urari.



Pai acelasi lucru pot sa zic si despre tine .....ca esti pasare de noapte liwlol.gif..de ce nu dormeai la ora aia? Iar a facut Lucas noapte alba?
Poti sa-mi spui Adriana ca nu ma supar....dar sincer nici nu stiu de cand nu am mai auzit acest nume liwlol.gif Sotul imi spune "iubire".... prietenii imi spun mami....ai mei sasha...liwlol.gif

Pupam inca o data pe Lucas si ii dorim tot binele din lume....

PS. tu cum mai esti cu piciorul?
simina_ana
asa deci...de la 12.....avem treaba...

Succes puiutilor nostri frumosi!!! Va tinem pumnii si va votam cat de des putem....
simina_ana
Geo pe ce pagina e Lucas? AM vazut ca Deni e pe ultima pagina, Andreuta e pe prima si sa-mi-spui unde-i Lucas....ca nu-l mai gasesc. Aseara cand l-am cautat nu l-am vazut....cred ca mi-a scapat. trandafir.gif tzuc.gif
sinzigm
BUNA FETELOR!

VREM SA URAM SI NOI CU INTARZIERE LA MULTE LUNITE LUI ADELIN,MATEI SI PENTRU ASTAZI LUI LUCAS! occasion.gif occasion.gif occasion.gif SA CRESTETI MARI FLACAILOR SI SA NU SUCITI PREA TARE MINTILE FETELOR!!!MAMICI VA FELICIT PENTRU FRUMUSETILE VOASTRE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

AM FII INTRAT SI IERI,DAR DE LA 1 LA 6.30 AM FOST PE LA SPITAL CA ALALTAIERI NOAPTE AM AVUT NISTE DURERI DE BURTA DE NUMA...PANA LA URMA M-A CONSULTAT UN MEDIC GINECOLOG,DAR FARA ECOGRAF DOAR CONSULT VAGINAL SI CONCLUZIA LOR A FOST CA AM FOST INSARCINATA DAR AM PIERDUT SARCINA SI CA DACA MA MAI DOARE SA IAU PARACETAMOL...SEC NU?A ZIS CA AR TREBUI SA SE OPREASCA SANGERAREA PANA VINERI SI CA URMATORUL CM AR TREBUI SA VINA INTRE 4 SI 6 SAPT.A ZIS CA NU POATE FI SIGUR CA A FOST O SARCINA,DAR DUPA CELE INTAMPLATE EL ASA INCLINA SA CREADA.ASTA E,INSEAMNA CA AM FOST FOARTE RAI SI DD NU A CONSIDERAT CA MAI MERITAM INCA O MINUNE MICA SI SCUMPA....SPER INSA,DACA CHIAR A FOST SARCINA,CA DATA URMATOARE SA FIE BINE SI SA IL AVEM SI PE BEBE 2 LANGA NOI.

ROSE:IMI PARE TARE RAU PT TINE,STIU FOARTE BINE CAT DE RAU POATE SA DOARA O ARSURA....O PUPAM PE ANDREUTA tzuc.gif

DENISUCA ESTI O DULCEATA DE FATA!!!SPUNEAM EU MAI SUS CA FLACAII O SA LE SUCEASCA MINTILE FETELOR,DAR TU O SA FACI DEZASTRU PRINTRE EI.UN PUPIC DE LA MATEI

SA AVETI O DUPA MASA PLACUTA,PUPICI LA TOTI
simina_ana
QUOTE(sinzigm @ Oct 21 2009, 01:16 PM) *
BUNA FETELOR!

VREM SA URAM SI NOI CU INTARZIERE LA MULTE LUNITE LUI ADELIN,MATEI SI PENTRU ASTAZI LUI LUCAS! occasion.gif occasion.gif occasion.gif SA CRESTETI MARI FLACAILOR SI SA NU SUCITI PREA TARE MINTILE FETELOR!!!MAMICI VA FELICIT PENTRU FRUMUSETILE VOASTRE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

AM FII INTRAT SI IERI,DAR DE LA 1 LA 6.30 AM FOST PE LA SPITAL CA ALALTAIERI NOAPTE AM AVUT NISTE DURERI DE BURTA DE NUMA...PANA LA URMA M-A CONSULTAT UN MEDIC GINECOLOG,DAR FARA ECOGRAF DOAR CONSULT VAGINAL SI CONCLUZIA LOR A FOST CA AM FOST INSARCINATA DAR AM PIERDUT SARCINA SI CA DACA MA MAI DOARE SA IAU PARACETAMOL...SEC NU?A ZIS CA AR TREBUI SA SE OPREASCA SANGERAREA PANA VINERI SI CA URMATORUL CM AR TREBUI SA VINA INTRE 4 SI 6 SAPT.A ZIS CA NU POATE FI SIGUR CA A FOST O SARCINA,DAR DUPA CELE INTAMPLATE EL ASA INCLINA SA CREADA.ASTA E,INSEAMNA CA AM FOST FOARTE RAI SI DD NU A CONSIDERAT CA MAI MERITAM INCA O MINUNE MICA SI SCUMPA....SPER INSA,DACA CHIAR A FOST SARCINA,CA DATA URMATOARE SA FIE BINE SI SA IL AVEM SI PE BEBE 2 LANGA NOI.

ROSE:IMI PARE TARE RAU PT TINE,STIU FOARTE BINE CAT DE RAU POATE SA DOARA O ARSURA....O PUPAM PE ANDREUTA tzuc.gif

DENISUCA ESTI O DULCEATA DE FATA!!!SPUNEAM EU MAI SUS CA FLACAII O SA LE SUCEASCA MINTILE FETELOR,DAR TU O SA FACI DEZASTRU PRINTRE EI.UN PUPIC DE LA MATEI

SA AVETI O DUPA MASA PLACUTA,PUPICI LA TOTI



Imi pare rau sa aud asta...dar eu zic sa mai ceri o parere.....vorba ta prea sec raspunsul lor.
Si nu....nu cred ca voi sunteti rai....DD nu pedepseste pe nimeni , indiferent de ce rau ar fi facut....Dumnezeu ne da o lectie de viata prin ceea ce hotaraste pentru oi....cel putin eu asa cred....Toate se intampla cu un rost!!!
Te pupam dulce si speram sa fie totul bine pentru tine, pentru voi....Il pupacim dulce si pe Matei care e un dragalas.
geocoto
QUOTE(simina_ana @ Oct 21 2009, 11:37 AM) *
Geo pe ce pagina e Lucas? AM vazut ca Deni e pe ultima pagina, Andreuta e pe prima si sa-mi-spui unde-i Lucas....ca nu-l mai gasesc. Aseara cand l-am cautat nu l-am vazut....cred ca mi-a scapat. trandafir.gif tzuc.gif


La pagina 362 pe topicul asta acolo unde scrie Un vot pt DENI, ANDREUTZA si LUCAS apesi si ti se deschide direct pagina lor si nu mai trebuie sa stai sa-i cauti, sau la semnatura mea unde scrie AICI COPILUL ANULUI.Dar de asta facusem pagina cu toti 3 cine vrea sa dea un vot sa nu mai stea sa-i caute...

Multumim,
Geo
Rose68
dupa 2 zile de stat in casa am iesit si noi afara, sincer nu as fi iesit dar m-am trezit cu gandul sa pun niste banuti lui ANDU
petronici
QUOTE(Rose68 @ Oct 21 2009, 01:18 PM) *
dupa 2 zile de stat in casa am iesit si noi afara, sincer nu as fi iesit dar m-am trezit cu gandul sa pun niste banuti lui ANDU

si noi acum venim de la banca si m-au trimis la posta ...ca la ei e comisionul cam mare....la posta la fel,m-am intors la banca si imi zice sa vin maine sau poimaine si sa vb cu directorul...avand in vedere faptul ca e donatie sa nu-mi ia comosion...
sper sa reusesc maine sa-i pun chiar daca imi ia comision...
Rose68
mai Daniela, ce mai face nasa ta? cat are burtica?
anku
QUOTE(petronici @ Oct 21 2009, 01:58 PM) *
si noi acum venim de la banca si m-au trimis la posta ...ca la ei e comisionul cam mare....la posta la fel,m-am intors la banca si imi zice sa vin maine sau poimaine si sa vb cu directorul...avand in vedere faptul ca e donatie sa nu-mi ia comosion...
sper sa reusesc maine sa-i pun chiar daca imi ia comision...

ai contul complet???
parca stiu ac tb nu stiu ce swift....habar nu am...o sa citesc...intreba parca tot asa o femeie din italia
noi avem o optiune care te lasa sa trimiti bani in toata lumea cu numai 1.5 euro...p un an costa 10 euro
poate mai ai nevoie si alta data...intraba...si noua numai bine ne-a picat optiunea asta in multe tb...
in rest...ce faceti voi???
anku

petronici
QUOTE(anku @ Oct 21 2009, 02:08 PM) *
ai contul complet???
parca stiu ac tb nu stiu ce swift....habar nu am...o sa citesc...intreba parca tot asa o femeie din italia
noi avem o optiune care te lasa sa trimiti bani in toata lumea cu numai 1.5 euro...p un an costa 10 euro
poate mai ai nevoie si alta data...intraba...si noua numai bine ne-a picat optiunea asta in multe tb...
in rest...ce faceti voi???

da am toate datele ,inclusiv swift code...si noi am mai trimis bani in tara dar prin money gram sau western union si acolo am chiar o cartela si intradevar se plateste putin comision...nu am fost si la astia sa vad daca pot sa-i trimit prin ei...mai acusica ies iar si trag o fuga si pana acolo sa intreb...am fost la banca si la posta doar atat...
Adelin momentan doarme...si poate vine mai devreme soacramea astazi de la lucru sa i-l las si eu ma duc la western union...si poate ajung si pe la coafor sa ma vopsesc(ca nu se mai poate)...
voi?totul bine?
anku
QUOTE(petronici @ Oct 21 2009, 04:17 PM) *
da am toate datele ,inclusiv swift code...si noi am mai trimis bani in tara dar prin money gram sau western union si acolo am chiar o cartela si intradevar se plateste putin comision...nu am fost si la astia sa vad daca pot sa-i trimit prin ei...mai acusica ies iar si trag o fuga si pana acolo sa intreb...am fost la banca si la posta doar atat...
Adelin momentan doarme...si poate vine mai devreme soacramea astazi de la lucru sa i-l las si eu ma duc la western union...si poate ajung si pe la coafor sa ma vopsesc(ca nu se mai poate)...
voi?totul bine?

trimite si mama tot prin western...acum a luat un card de fidelitate dar tot mult ni se pare...pana in 500 i ia 10 euro...dincolo de 500 i ia 20....
inainte sa aiba cardul ala ...o topea de bani nu asa...
deci te duci sa te vopsesti???
sa-ti iasa culoarea care ti-o doresti....
noi acum iesim p afara..la o tura prin frunze... liwlol.gif in 4 labe...
poop tzuc.gif
simina_ana
Cineva pe aici?
Rose68
euuuuuuuuuu
geocoto
QUOTE(oana petrina @ Oct 21 2009, 08:45 AM) *
LA MULTE LUNITE DRAGUL NOSTRU LUCAS. SA CRESTI MARE SI SA AI PARTE DE O COPILARIE MINUNATA ALATURI DE PARINTII TAI CARE SUNT TOPITI SUPA TINE. TE IUBIM SI TE PUPAM SI O SA TE VEDEM CU SIGURANTA IN IARNA ASTA CA SA TE SMOTOCIM.



QUOTE(petronici @ Oct 21 2009, 10:18 AM) *





QUOTE(claudiaena @ Oct 21 2009, 10:37 AM) *
LA CAT MAI MULTE LUNI, LUCAS!

SA CRESTI MARE, SANATOS SI FRUMOS!!!! IAR PTR MAMI UN trandafir.gif DE LA CLAUDIA, MARIA SI MIHAI.

Eu aproape mi-am revenit super.gif , adica nu ma mai ustura decat daca ating sau ma lovesc. M-am dat cu niste creme luate de al meu sot de la farmacie si ma simt bine, dar arsura arata inca destul de urat, sper sa nu imi ramana semn.... Una peste alta, aseara sotul meu se amuza la reclama de la un baton de ciocolata in care ncepe cu ideea ca "CELE MAI MULTE ACCIDENTE SE PETREC IN CASA". Atat imi spun si le reamintesc celor mai multe mamici, bine ca nu a fost mai rau....
Mihai a avut cateva nopti in care a dormit f bine si in patutul lui, si se pare ca l-am deocheat nervi.gif , ptr ca de luni seara a reinceput sa aiba un somn capricios cu multe treziri si numai cu mine in pat....
pupicei multi si dulci si o cafea.gif cat mai buna si fierbinte....



QUOTE(sinzigm @ Oct 21 2009, 12:16 PM) *
BUNA FETELOR!

VREM SA URAM SI NOI CU INTARZIERE LA MULTE LUNITE LUI ADELIN,MATEI SI PENTRU ASTAZI LUI LUCAS! occasion.gif occasion.gif occasion.gif SA CRESTETI MARI FLACAILOR SI SA NU SUCITI PREA TARE MINTILE FETELOR!!!MAMICI VA FELICIT PENTRU FRUMUSETILE VOASTRE trandafir.gif trandafir.gif trandafir.gif

AM FII INTRAT SI IERI,DAR DE LA 1 LA 6.30 AM FOST PE LA SPITAL CA ALALTAIERI NOAPTE AM AVUT NISTE DURERI DE BURTA DE NUMA...PANA LA URMA M-A CONSULTAT UN MEDIC GINECOLOG,DAR FARA ECOGRAF DOAR CONSULT VAGINAL SI CONCLUZIA LOR A FOST CA AM FOST INSARCINATA DAR AM PIERDUT SARCINA SI CA DACA MA MAI DOARE SA IAU PARACETAMOL...SEC NU?A ZIS CA AR TREBUI SA SE OPREASCA SANGERAREA PANA VINERI SI CA URMATORUL CM AR TREBUI SA VINA INTRE 4 SI 6 SAPT.A ZIS CA NU POATE FI SIGUR CA A FOST O SARCINA,DAR DUPA CELE INTAMPLATE EL ASA INCLINA SA CREADA.ASTA E,INSEAMNA CA AM FOST FOARTE RAI SI DD NU A CONSIDERAT CA MAI MERITAM INCA O MINUNE MICA SI SCUMPA....SPER INSA,DACA CHIAR A FOST SARCINA,CA DATA URMATOARE SA FIE BINE SI SA IL AVEM SI PE BEBE 2 LANGA NOI.

ROSE:IMI PARE TARE RAU PT TINE,STIU FOARTE BINE CAT DE RAU POATE SA DOARA O ARSURA....O PUPAM PE ANDREUTA tzuc.gif

DENISUCA ESTI O DULCEATA DE FATA!!!SPUNEAM EU MAI SUS CA FLACAII O SA LE SUCEASCA MINTILE FETELOR,DAR TU O SA FACI DEZASTRU PRINTRE EI.UN PUPIC DE LA MATEI

SA AVETI O DUPA MASA PLACUTA,PUPICI LA TOTI



MULTUMIIIIIIIIM SI PENTRU VOTURI ;Eu dau voturi de fiecare data la toti 3 si vad ca nu se strang asa de multe cum au alti concurenti cate 100....
geocoto
QUOTE(anku @ Oct 21 2009, 02:27 PM) *



Multumim Anku.Pupici de la noi floare2.gif
simina_ana
Lasa Geo, ca noi ii votam.....oricum ei sunt castigatori.....sunt puiutii nostri de decembrie si sunt speciali....
Noi ii iubim mult de tot....

Pupicei si somnic pufos
anku
QUOTE(simina_ana @ Oct 21 2009, 11:56 PM) *
Lasa Geo, ca noi ii votam.....oricum ei sunt castigatori.....sunt puiutii nostri de decembrie si sunt speciali....
Noi ii iubim mult de tot....

Pupicei si somnic pufos

asa este...
votaram si noi....si mai votam...
mai da ce curg voturile de data asta de repede... tzuc.gif
simina_ana
QUOTE(anku @ Oct 22 2009, 01:28 AM) *
asa este...
votaram si noi....si mai votam...
mai da ce curg voturile de data asta de repede... tzuc.gif


Sa stii ca da....


anku



sanzi...ne pare rau sa auzim ca a fost p drum un ingeras...
va poopam cu drag...
speram sa te simti mai bine...
anku
QUOTE(simina_ana @ Oct 22 2009, 12:30 AM) *
Sa stii ca da....

gata ma duc ...
poop tzuc.gif
si va urez noapte buna...




Rose68
am votat cei 3 pitici , acum astept sa se trezeasca si plecam la spital pentru analize. Nu ma indur sa o trezesc pentru ca nu a dormit mai deloc iar papa nu a mai vrut de aseara de la ora 5.
va pupam
claudiaena


LA MULTE LUNITE MATEI, PUI DE SANZIANA!!!!

Iar ptr mamici, ca sa fie fresh si sa aiba grija de puiuti, va oferim o



tzuc.gif
petronici

simina_ana
Neata!

Votat si noi piticii....
Noi am avut o noapte ..mm....nici nu stiu cum sa spun......s-a marait Iancu toata noaptea.....nu se trezea... doar se maraia
Acum de dimineata vad ca e iar putin marait.....pun pe seama dintisorilor....ca sta numai cu manutele in gurita...
Pe mine nu stiu ce m-a apucat..dar eu care nu am mancat biscuiti niciodata...saptamana asta am papa deja un pachet (din ala mare)....noroc ca am luat 2 pachete, ca altfel ramanea Iancu fara papa...liwlol.gif... in plus...eu care nu beau lapte.....am inceput sa beau....ieri am baut 2 cani si acum de dimineata am mai servit una...Nu stiu ce am.....Chestia asta nu am patit-o nici cand eram insarcinata....liwlol.gif probbail am luat-o razna liwlol.gif

Rose, va tinem pumnii si va dorim sa iasa analizele bune....si sa nu o chinuie pe Andreuta prea tare.
:tzuc:la doua fete dragi noua.
petronici
fetelor,da putem sa-i votam pe toti 3 odata???nu e un singur vot pt fiecare ora???
geocoto
[quote name='petronici' date='Oct 22 2009, 10:18 AM' post='962822']
fetelor,da putem sa-i votam pe toti 3 odata???nu e un singur vot pt fiecare ora???
[/quote

Intr-o ora poti vota cati pici vrei tu, dar acelorasi pici nu poti sa le dai decat un vot pe ora.Pup

Pacat ca nu l-ai inscris si pe luptatorul nostru in concurs.Tare haios mai era...cum se stramba el la aparat..
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.