Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Vigantol
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Bebelusi
mirela69
Buna seara.Sunt noua si de aceea nu stiu cat de bine am sa ma descurc.Despre vigantol acum am afat si eu de la voi ca nu se foloseste mai mult de 30 zile.De ce pediatra nu ne anunta din timp?Am uitat sa va spun ca si eu am un baietel de 3 luni si de la 15 zile ii dau cate 2 picaturi pe zi la sfatul pediatrei.Sper ca nu este nici o problema ca nu i-am schimbat sticluta,acum ca am aflat am sa o schimb de urgenta.Pe curand. rolleyes.gif
pavoneitza
QUOTE(mirela69 @ Dec 30 2008, 09:38 PM) *
Buna seara.Sunt noua si de aceea nu stiu cat de bine am sa ma descurc.Despre vigantol acum am afat si eu de la voi ca nu se foloseste mai mult de 30 zile.De ce pediatra nu ne anunta din timp?Am uitat sa va spun ca si eu am un baietel de 3 luni si de la 15 zile ii dau cate 2 picaturi pe zi la sfatul pediatrei.Sper ca nu este nici o problema ca nu i-am schimbat sticluta,acum ca am aflat am sa o schimb de urgenta.Pe curand. rolleyes.gif

nici eu nu am stiut ca trebuie schimbata la 30 de zile....pediatrii astia mad.gif
asa ca i-am schimbat-o mult mai tarziu...
u cred ca e vro prob...
mirela69
Multumesc pentru raspuns.Fetelor forumul asta chiar functioneza!!!! Ce ma bucur ca pot sta de vorba cu voi.Bebita al tau cat are? Rares al nostru are 3 luni si pana acum totul este ok.Nu am mai avut san sa-i dau de pe la o luna si o saptamana , dar ne merge foarte bine cu NAN formula 1.pupici oFloare.gif
pavoneitza
QUOTE(mirela69 @ Dec 30 2008, 10:36 PM) *
Multumesc pentru raspuns.Fetelor forumul asta chiar functioneza!!!! Ce ma bucur ca pot sta de vorba cu voi.Bebita al tau cat are? Rares al nostru are 3 luni si pana acum totul este ok.Nu am mai avut san sa-i dau de pe la o luna si o saptamana , dar ne merge foarte bine cu NAN formula 1.pupici oFloare.gif

iubyta..uita-te la tikerul meu!
iannis are 2 luni si 3 sapt!si noi de la o luna papam lapte praf...si tot nan1!
daca vrei te asteptam la mamici de octombrie!
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.