Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Prima Plimbare
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Bebelusi
Milic@
Maine "implinim" 10 zile si am putea sa iesim la plimbare.
Cat pot sa il tin afara pe bb ? partners.gif trandafir.gif
ruxy
QUOTE(Milic@ @ Apr 26 2008, 02:07 PM) *
Maine "implinim" 10 zile si am putea sa iesim la plimbare.
Cat pot sa il tin afara pe bb ? partners.gif trandafir.gif

...eu am scos fetita prima oara la doua saptamani implinite si am tinut-o afara 20 de minute tinand cont ca era cald...luna august...eu zic...in jur de....cu grija sa nu fie vant...maine se anunta vijelie in toata tara...cod galben...nu-l scoate pentru prima data pe vant pe bebe...vazand si facand rolleyes.gif tzuc.gif si...plimbare placuta tzuc.gif ...
m.dana43
QUOTE(Milic@ @ Apr 26 2008, 02:07 PM) *
Maine "implinim" 10 zile si am putea sa iesim la plimbare.
Cat pot sa il tin afara pe bb ? partners.gif trandafir.gif

trandafir.gif LA NOI A FOST O SITUATIE MAI DEOSEBITA ,EU AM SCOS FETITA AFARA CHIAR DE LA 4 ZILE,DEOARECE A TREBUIT SA MERG CU EA LA ORTOPEDIE LA SP G ALEXANDRESCU,SI AM MERS ZILNIC LA KINETOTERAPIE ,LA MASAJ,EA NASCANDU-SE CU PROBLEME LA PICIORUSE (VARUS EQUIN),DAR BUNU DUMNEZEU NE-A FERIT SI A AVUT GRIJA DE PUIU MEU,SI ACUM E BINE ,ARE 9 LUNI SI MERGEM DOAR LA CONTROL LA 2 LUNI.SFATUL MEU E SA O FERESTI PE CAT POTI DE LOCURILE AGLOMERATE(SUPERMRAKETURI,ETC)SI SA-TI FACI UN OBICEI DIN A SCOATE-O ZILNIC AFARA,DAR CU GRIJA CAND BATE VANTUL .SANATATE SI SA CRESTETI MARI tzuc.gif ,
Milic@
Multumesc frumos , fetelor! trandafir.gif
De Paste nu l-am scos pentru ca a batut vantul.Dar l-am scos azi putin.
Ii place afara! jucaus.gif tzuc.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.