Sectiune a roportal.ro
Ajutor - Cautare - Membri - Calendar
Versiune completa: Rugaminte, Baby Tv In Grila De Programe Rds-rcs!
UtileCopii Forum. Utile Despre Copii > Bebelusi si copii > Bebelusi
baby tv
Buna mamici si colipasi !

Am o rugaminte la parinti vostri. Daca se poate sa semnati petitia pentru a se introduce in grila de programe rds-rcs postul BABY TV, recomandat pana la 3 ani. Cele care il au stiu, cred, cat este de bun pentru proaspetii copilasi. Desene fara violenta, simpliste pe intelesul lor, fara flashuri si foarte important, educative.

Mi-as dori sa-l am si eu pentru copilasul meu de 7 luni dar din motive obiective nu pot trece la Dolce, Upc, care au in grila acest program.

Ideea e sa strangem cat mai multe semnaturi apoi trimit petitia la servici clienti RDS in speranta ca vor introduce programul. Am intrebat daca se poate introduce si am primit raspuns ca un program nou este introdus in functie de sondaje si cerere.

Va multumesc anticipat !

O mamica smile.gif

Sarbatori fericite !!!

aici linkul catre petitie: http://www.petitieonline.ro/petitie/introd...-p21705044.html
lorelei2003
Semnat floare2.gif
Semnatura dumneavoastra a fost inregistrata cu succes!
Va multumim
baby tv
QUOTE(lorelei2003 @ Dec 15 2009, 11:00 AM) *
Semnat floare2.gif
Semnatura dumneavoastra a fost inregistrata cu succes!
Va multumim


Multumesc frumos ! Sunt foarte incantata ca am si rezultate. Sper sa fie introdus cat mai repede smile.gif
roxanne
Am semnat si eu. Stiu programul de cand aveam Dolce si Romtelecom, acum am RDS, si as vrea si eu canalul asta in grila de programe, desi nu prea cred ca aceasta petitie va fi bagata in seama de catre reteaua respectiva. Mult succes! tzuc.gif
Claudia94
Semnatura dumneavoastra a fost inregistrata cu succes!
Va multumim!

E Foarte Bun programul , mihaitza la el se uita mereu , mai nou il apuca si rasul la unele desene laugh.gif
roszvagy
SEMNAT! smile.gif
carmen.cati
AM SEMNAT SI EU!!!!
miriam
QUOTE(baby tv @ Dec 15 2009, 11:52 AM) *
Buna mamici si colipasi !

Am o rugaminte la parinti vostri. Daca se poate sa semnati petitia pentru a se introduce in grila de programe rds-rcs postul BABY TV, recomandat pana la 3 ani. Cele care il au stiu, cred, cat este de bun pentru proaspetii copilasi. Desene fara violenta, simpliste pe intelesul lor, fara flashuri si foarte important, educative.

Mi-as dori sa-l am si eu pentru copilasul meu de 7 luni dar din motive obiective nu pot trece la Dolce, Upc, care au in grila acest program.

Ideea e sa strangem cat mai multe semnaturi apoi trimit petitia la servici clienti RDS in speranta ca vor introduce programul. Am intrebat daca se poate introduce si am primit raspuns ca un program nou este introdus in functie de sondaje si cerere.

Va multumesc anticipat !

O mamica smile.gif

Sarbatori fericite !!!

aici linkul catre petitie: http://www.petitieonline.ro/petitie/introd...-p21705044.html

Semnat mamico! Sper sa fie cu succes!
Pupici...
mir0108
eu nici nu auzisem de BABY TV . rolleyes.gif
tot de la ei avem serviciile tv( la rcs-rds) ...si semnez cu drag!sper sa fie cu succes initiativa mamicilor partners.gif
omv78
QUOTE(baby tv @ Dec 15 2009, 11:52 AM) *
Buna mamici si colipasi !

Am o rugaminte la parinti vostri. Daca se poate sa semnati petitia pentru a se introduce in grila de programe rds-rcs postul BABY TV, recomandat pana la 3 ani. Cele care il au stiu, cred, cat este de bun pentru proaspetii copilasi. Desene fara violenta, simpliste pe intelesul lor, fara flashuri si foarte important, educative.

Mi-as dori sa-l am si eu pentru copilasul meu de 7 luni dar din motive obiective nu pot trece la Dolce, Upc, care au in grila acest program.

Ideea e sa strangem cat mai multe semnaturi apoi trimit petitia la servici clienti RDS in speranta ca vor introduce programul. Am intrebat daca se poate introduce si am primit raspuns ca un program nou este introdus in functie de sondaje si cerere.

Va multumesc anticipat !

O mamica smile.gif

Sarbatori fericite !!!

aici linkul catre petitie: http://www.petitieonline.ro/petitie/introd...-p21705044.html


Am semnat si noi
dyana
Recunosc ca si eu ma uit ca hipnotizata la BebeTv; nu imi dau seama de ce... totul se misca asa incet, incet, totul pare logic... doh.gif
diac
semnat
nico_dsb
semnat
dolly3
semnat - doar ca se numeste bebe tv, nu strica sa apara scris corect in petitie oFloare1.gif
bebe25
semnat

si eu sunt pe rds-rcs si nu am programul
CLARA-GEO
Am semnat si eu petitia,desi eu am cablu prin UPC si prind Bebe TV jucaus.gif . Baietelul meu de aproape 10 luni se uita la acest program f incantat, chiar adoarme linistit privind la acest program. Sper sa aveti noroc cu toate semnaturile pt introducerea programului. Bafta!
ramo82na
semnat....
baby tv
QUOTE(dolly3 @ Dec 15 2009, 01:56 PM) *
semnat - doar ca se numeste bebe tv, nu strica sa apara scris corect in petitie oFloare1.gif


Multumiri tuturor, sper sa avem succes cu petitia.

Eu vorbesc despre BABY TV, acum am aflat ca exista si bebe tv.

Acesta http://www.babytv.com/
dyana
QUOTE(baby tv @ Dec 15 2009, 03:34 PM) *
Multumiri tuturor, sper sa avem succes cu petitia.

Eu vorbesc despre BABY TV, acum am aflat ca exista si bebe tv.

Aoleu, pai inseamna ca am semnat o petitie gresita; de BabyTv chiar nu am auzit laugh.gif
baby tv
QUOTE(dyana @ Dec 15 2009, 03:37 PM) *
Aoleu, pai inseamna ca am semnat o petitie gresita; de BabyTv chiar nu am auzit laugh.gif


Nu e gresita petitia wink.gif Multumim!

Acum am vazut ca la Dolce e BABY TV cel despre care spun eu iar la UPC e Bebe tv smile.gif Am crezut ca e acelasi program si la UPC. Pe acesta din urma nu l-am vizionat dar ar trebui sa fie asemanator.
fadyana
QUOTE(baby tv @ Dec 15 2009, 10:52 AM) *
Buna mamici si colipasi !

Am o rugaminte la parinti vostri. Daca se poate sa semnati petitia pentru a se introduce in grila de programe rds-rcs postul BABY TV, recomandat pana la 3 ani. Cele care il au stiu, cred, cat este de bun pentru proaspetii copilasi. Desene fara violenta, simpliste pe intelesul lor, fara flashuri si foarte important, educative.

Mi-as dori sa-l am si eu pentru copilasul meu de 7 luni dar din motive obiective nu pot trece la Dolce, Upc, care au in grila acest program.

Ideea e sa strangem cat mai multe semnaturi apoi trimit petitia la servici clienti RDS in speranta ca vor introduce programul. Am intrebat daca se poate introduce si am primit raspuns ca un program nou este introdus in functie de sondaje si cerere.

Va multumesc anticipat !

O mamica smile.gif

Sarbatori fericite !!!

aici linkul catre petitie: http://www.petitieonline.ro/petitie/introd...-p21705044.html




Gata, am semnat:) oFloare.gif
mirela bz
am semnat si eu ....... trandafir.gif
alina gheorghita
Am semnat si eu!
delala

Semnatura dumneavoastra a fost inregistrata cu succes!
Va multumim!
maria_corina29
semnat si eu!!!
manu1981
Am votat si noi. trandafir.gif
Eu am bebe tv de la Akta si Fetita mea se uita fascinata la programul asta. E foarte educativ. Desenele sunt sub forma de jocuri logice, ii invata culorile, formele geometrice, le dezvolta atentia, etc. Mie mi se pare cel mai bun program pentru copii de desene animate.
aly80r
Inca o semnatura si de la noi oFloare.gif
USA
Done! floare2.gif
Claudia Elena
Deja a bagat Bebe Tv in grila Rds...smile.gif
carmen_postaveanu
am semnat si noi! oFloare1.gif
laura83
QUOTE(Claudia Elena @ Mar 24 2010, 09:16 PM) *
Deja a bagat Bebe Tv in grila Rds...smile.gif

tocmai asta vroiam sa scriu si eu....sa nu se mai chinuie mamicile sa semneze rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "lo-fi" a continutului principal. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formate si imagini, va rugam sa dati clic aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.